Білосніжка

210,00 грн.

Перша в Україні ілюстрована дитяча книга, що пояснює дітям значення слів під час читання. Казка “Білосніжка” – це дієва допомога в оволодінні читанням для дітей різного віку, в тому числі для детей із особливими освітніми потребами!

Лише 1 в наявності

Опис

Це перша в Україні ілюстрована дитяча книга, що пояснює дітям значення слів під час читання. Перевидання відомого італійського видавництва Uovonero, казка “Білосніжка” – це дієва допомога в оволодінні читанням для дітей різного віку, в тому числі для детей із особливими освітніми потребами.

Видання надруковано на цупкому картоні і має особливу форму сторінок, що полегшує їх гортання. Казка має спрощений текст, доступний маленьким читачам, а також дітям, які мають особливості сприйняття тексту.

Кожне слово чи словосполучення супроводжується піктограмою PCS (Picture Communicational Symbols) міжнародної системи комунікативних символів, яка була розроблена, щоб допомогти дітям з розладами спектра аутизму навчитися читати. Зараз ці книжки використовуються як практичні посібники для оволодіння читанням і призначені всім дітям, які тільки починають читати або вивчають мову як іноземну.

Книга допоможе дітям навчитися читати самостійно після опрацювання тексту разом із дорослим. Ми радимо це видання всім дітям, які тільки починають читати, а також тим, хто має певні труднощі розуміння тексту: дислексію, розлади спектра аутизму, гіперактивну поведінку або труднощі з концентрацією уваги тощо. Видання містить поради батькам і педагогам з використання книги.

Додаткова інформація

Вага 310 g
Розміри 220 × 220 mm
Художник

Видавництво

isbn

978-966-97528-6-4

Рік видання

2019

Вік

від 4 до 8

Мова

українська

Кількість сторінок

28

Палітурка

тверда

Перекладач

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Білосніжка”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Видатні жінки

%d блогерам подобається це: