Блог

Надзвичайний тваринний наукпоп

У поки що молодого та малого видавництва Читаріум є чудові книжки про тварин – Лікарі у світі тварин та Архітектори у світі тварин.
Оскільки це науково-популярні книжки, вони розповідають наукові факти, перевірені науковим експертом. Цікаві факти. (більше…)

Read more

Картинки з інстаграму. Детектив Блюмквіст здобуває славу

Зразу кажу, що я цю книжку ще не читала. У моєму дитинстві вона пройшла повз мене, а читати собі зараз не хочу, бо це ідеальна книжка для читання дітям вголос, а читати вголос щовечора не дуже швидко. Тому я розповім про те, що неможливо зрозуміти з картинки. Заплющте очі і уявіть собі запах нової книжки. […]

Read more

Картинки з інстаграму. День всіх білок

"День всіх білок", здається, перша книжка, в якій мої діти прочитали слово "гопнік". І про великих дітей великих чиновників, і про силове вирішення правових питань, і не буду спойлерити далі. Здається, вони такого не чули навіть в батьківських бесідах, бо що тут можна сказати нового, щоб варто було на цю тему рота розкривати? Я досі […]

Read more

Всі на Книжковій Арсенал!

Книжковий Арсенал – міжнародний фестиваль книжок і всього, пов’язаного з книжками. Всі (або більшість) видавництва намагаються видати найгучніші новинки, зробити найкращі презентації, запросити авторів світових бестселерів або просто надзвичайних колокнижкових людей. Проводять виставки ілюстраторів та тематичні містецькі події. Програма настільки насичена, що хочеться бути в трьох чи чотирьох місцях одночасно. Це свято книжкових любителів та […]

Read more

Щасливчик-переможець визнечен!

Read more

5 фільмів за книгами про Другу Світову

Картинка з коміксу Жана-П’єра Гібрата про французький рух опору під час Другої світової війни. Щоб нагадати, що є інщі гарні книжки.

Після свята Премоги та Дня пам’яті можна спокійно читати книжки або ж дивитися фільми, зняті за книжками, не потрапляючи у емоційну волну, яку провокують ЗМІ.

Тож давайте дивитися!

(більше…)

Read more

Ви вже бачили, що книжка “Темна вежа” краща за трейлер?

Read more

Нова назва та подарунки!

Я вирішила змінити назву сайту з Bookbox.dp.ua на нову – OneMoreBook.com.ua, тобто “Ще одну книжку”!  Скорочено можна використовувати ombook.com.ua – менше букв, легше запам’ятати 😉 Щоб відсвяткувати нову назву, новий дизайн та нові книжки, які видають до Книжкового Арсеналу, я дарую знижку 10% за кодом “ЩеОднуКнижку”, яка буде діяти до 13 травня, та книжку-вімельбух про […]

Read more

Голосно, тихо, пошепки про нову книжку від Аґрафки

Чи може книжка звучати?
Звичайна паперова книжка, без електронного блоку з кнопками, вставок з надто шелестким папером чи чогось подібного, коли книжку читають не вголос?

Ця – може. Слова у поєднанні з ілюстраціями викликають з пам’яті звуки та відчуття, з ними пов’язані. Наприклад, корок у місті, тиша, у якій чутно ритм серця, або літній ліс надвечір. (більше…)

Read more

Книжки на канікули

У двоїстому світі існують діти, які читають книжки, і, відповідно, ті, які не читають. Я частіше спулкуюсь з тими батьками, діти яких читають, це таке професійне викривлення. Ці батьки знають більшу частину моїх книжок, можуть впізнати видавництво з одного розворота, не люблять купувати книжки, тонші двохсот сторінок, серії недолюблюють, але цінують, а на канікули заздалегіть […]

Read more

Книжки про дівчат, яких мені не вистачає

Восьме березня зовсім не свято жіночості, ніжності і одного сніданку на рік, який роблять чоловік та син, залишаючи на кухні страшенний безлад. 8 березня – про те, що жінки – це особистості, спроможні досягати своєї мети, розумні, здібні. Про те, що сто років тому жінки багато в яких країнах не мали право голоса, отримували менше, ніж чоловіки, за ту саму роботу, не могли самі мандрувати, навчатися у вишах або володіти будинком. Про тих жінок, завдяки яким можна сидіти в свої квартирі, купленій за зароблені своїми знаннями гроші, чекати чоловіка, який поїхав на закупи, та пояснювати комусь, хто не правий в інтернеті, що феміністки не мають рації.
Про українські книжки ще буде, а поки що я розповім про покажу обкладинки тих, якими можна милуватися на амазоні та мріяти, що колись вони будуть видані українською.

Новенький, свіженький бестсейлер “Жінки в науці” (Women in Science: 50 Fearless Pioneers Who Changed the World) Рейчел Ігнатовськи.

Це книжка про 50 жінок-науковців і, відповідно, про науку. Є додатковий записник-шпаргалка “Я люблю науку” (I Love Science: A Journal for Self-Discovery and Big Ideas).
Любі видавництва! Гарна корисна книжка, бестсейлер, нам потрібно 🙂
(більше…)

Read more

Книжки для дівчат, які були або могли бути у мам

Восьме березня вже закінчилось, а думки про дівочі книжки – ні. Прочитайте поки цей пост і напишіть, будь ласка, які книжки ви любили в дитинстві? Про активних дівчат чи про пасивних принцес? Смотрим “Энн из Зеленых крыш” и вот так мне грустно от того, что я ее не читала и не видела даже фильма в […]

Read more
%d блогерам подобається це: