Недомальовані вірші

(1 відгук)

45,00 грн.

Немає в наявності

Опис

Домалюй та розфарбуй! Допомагати художникові працювати над цією книжкою охоче зголосилися троє його дітей, і кожен хотів побачити у книжці саме свого нічного друга. Тут художник зрозумів, що подібне бажання може виникнути у багатьох майбутніх читачів, і вирішив створити ілюстрації разом із ними, тобто не став домальовувати майбутню книжку. Так з’явилися «Недомальовані вірші». Цю книжку дозволено не лише читати, слухати та роздивлятися. Тут можна розфарбовувати будь-що в будь-який колір і домальовувати все, що заманеться! Тож беріть улюблені олівці, фломастери чи фарби — та розпочинайте.

Додаткова інформація

Вага 195 g
Розміри 280 × 215 × 4 mm
Автор

Мова

українська

Кількість сторінок

36

Видавництво

Рік видання

2016

Вік

від 2 до 5

isbn

978-966-915-136-0

Палітурка

м'яка

Художник

1 відгук для Недомальовані вірші

 1. Ганка

  Чудасія!
  Після того, як ми почали читати книжку Григорія Фальковича “Недомальовані вірші”, а менша дочка домальовувати їх, у нас відбуваються справжні дива!
  Перше диво – оселилося у капелюсі повно-повнісько Шалахмонесів!

  За вікном у нас тепер завжди радісно гомонять діти. Ми дізналися що в середині дракона!!!! І яке око у сонця!

  Ще одне диво про цю книжку! Коли ми її читаємо, то не можемо від неї відірватися! “Ще, ще одного віршика, отого нашого улюбленого! Ще трішечки домалювати!” – прохає менша дочка Світланка.
  Діти швидко запам’ятовують і цитують з неї вірші! Почали помічати на вулиці ще більше гарного. Сьогодні, наприклад, складали віршика про джмеля, що набирав нектар з пізніх осінніх квітів біля Дніпра, а вчора про річечку.
  Це мабуть усе через тих Шалахмонесів, що ніколи не вилазять з капелюха, вони підказують дітям рими і розповідають про дива навколо, які не можна побачити, коли поспішаєш. “Зупиніться, хоч на хвильку, прислухайтеся, придивіться, і ви зможете почати сприймати ту красу, яка є навкруги!” – підказує один зі Шалахмонесів, а іншій тут як тут – вже розповідає цікавої історії про метелика, та ще й олівця підсовує, а діти малюють і вигадують казки!
  Та й узялася, пригадую, ця книжка якось випадково, по чарівному. Ми зайшли за книжками до крамниці і дочка зразу обрала саме її, просто узяла і сказала: “Ось цю обов’язково мамо візьми!”

  Не часто зустрінеш такої книжки, теплої, живої, що розвиває творчість, дає натхнення і вже декілька тижнів зігріває нас з дітьми осінніми вечорами. У кого є діти – вона дуже потрібна. Тим більше, що дива будуть у вас трохи інші і не менш цікаві від того, ті, що ближчі до вас. І ви зможете дізнатися, про що мріє ваша дитина, що їй сниться. А ось що точно у вас відбудеться, як у нас, то це заселення капелюха шалахмонесами – творчими помічниками, що зберігають і охороняють добрі детячі сни!

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Видатні жінки

%d блогерам подобається це: