До нового року майже місяць.
Трохи менше місяця.
Нещасні 4 тижні, і останній тиждень діти будуть на канікулах.
28 днів.
Паніка? У мене майже, бо я знов не зробила запас постів, хочу зробити дуже багато всього (наприклад, щодня додавати трішки новорічного настрою вам) і одночасно зробити трішки новорічного настрою вдома, під час часткового ремонту.
Один з методів боротьби з панікою – зробити списки, а потім поступово їх втілювати. Я буду робити адвент 🙂
І список також.
Адвент – це календар очікування Різдва, з 1 до 25 грудня, найчастіше у вигляді картонного панно з віконечками, за якими ховаються цитати, побажання чи шоколадки. Може бути коробочками чи мішечками з невеликими подарунками. Може бути з великими подарунками (кілька ідей в галереї знизу). Мої діти все ще найкращім вважають леговський, але у житті кожного батька рано чи пізно настає час вето на лего. Адвент можна зробити книжковим, і щодня читати одну книжку, одну історію, одну главу, один лист Різдвяного діда (мій – про книжку кожного дня).
Навіщо потрібен адвент-календар? Моя відповідь (і перше використання) з’явилися тоді, коли я втомилась відповідати на запитання “Коли буде Новий рік?” ще до початку грудня – рахувати дні до приходу Діда Мороза чи іншого втілення бажання дарувати подарунки і казки. Можна закреслювати дні в календарі, але дітям 2-5 років краще дати в руки щось, що можна порахувати.
Ще одна версія – очікування Різдва день за днем розвиває терплячість. Я б хотіла в це вірити, але про всяк випадок не залишайте дитину з коробкою на 24 шоколадні цукерки.
Я дуже втішена тим, що адвент-календар від “Часа Майстрів” виявився саме таким, як на попередніх фото
Цей календар розрахований на два тижні, з 15 грудня, менше, ніж класичний. До речі, від пречудово підійде для тих, хто вже вміє читати. Всередині ось що:
Подарунки – 15 шт – потрібно знайти батькам. Зі свого досвіду раджу приготувати одразу на всі дні, щоб не доводилося швидко щось вигадувати вночі, легше було контролювати бюджет і зразу зрозуміти, скільки хаосу додадуть 15 машинок чи ляльок ще до нового року. Подарунки можуть бути не матеріальні чи не дорогі – орігамі, малюнки, домашнє печиво, іграшки на ялинку, наліпки, листі від казкового гнома…
Звісно, є й цікавіші варіанти – шкарпетки, спогади, печиво, конструктори – навіть дорослі варіанти з пробниками косметики, набором чаю чи кави…
Далі будуть новорічні книжки (нові та старі), методи подолання передноворічної паніки, щось, що може створити гарний настрій.