Фріда Ісберґ, «Сверблячка»

Сверблячка

270,00 грн.

Дебютна збірка оповідань ісландської письменниці «Сверблячка» («Kláði»), в якій змальовується внутрішній світ сучасної молодої людини європейського міста. Тут і конфлікт поколінь як конфлікт соціальних ідеологій, місце і роль релігії в особистому житті, межі самотності і довіри, залежність від сучасних інформаційних технологій, смерть близьких і пам’ять про них, сексуальна об’єктивація і права жінок, мова як картина колективної й індивідуальної свідомості тощо.

Лише 1 в наявності

Опис

Дебютна збірка оповідань ісландської письменниці «Сверблячка» («Kláði»), в якій змальовується внутрішній світ сучасної молодої людини європейського міста. Тут і конфлікт поколінь як конфлікт соціальних ідеологій, місце і роль релігії в особистому житті, межі самотності і довіри, залежність від сучасних інформаційних технологій, смерть близьких і пам’ять про них, сексуальна об’єктивація і права жінок, мова як картина колективної й індивідуальної свідомості тощо. Фріда Ісберґ – дуже ісландська авторка, її твори сповнені сучасної ісландської специфіки, одначе будуть цілком близькими і зрозумілими сучасній молоді (втім, не лише!) і, поза сумнівом, не залишать байдужими і українського читача.

«Сверблячка» була включена в короткий список номінантів на Ісландську літературну премію художньої літератури серед жінок в 2019 році.

«Збірка оповідань Фріди Ісберґ “Сверблячка” – чудовий приклад подиху весни, що його молоді письменники можуть привнести до літератури» – Nordic Co-operation.

Фріда Ісберґ (1992) – ісландська авторка та поетка, живе в Рейкьявіку. Наразі опубліковано три її книги – збірку оповідань «Сверблячка» (2018) та поетичні збірки «Leðurjakkaveður» (Шкіряна куртка для непогоди, 2019) і «Slitförin» (Розтяжки, 2017), яка здобула відзнаки Вибір ісландських поетичних бестселерів та Ґрасрутс грант від Ісландського літературного центру в 2017 році. Фріда є членкинею Ісландського поетичного колективу Svikaskáld (Поетки-самозванці), група з шести жінок, які щороку видають добірку віршів. Твори Фріди перекладені данською, німецькою, норвезькою, англійською, і тепер уже українською. А ще Фріда співає в ісландському хорі Kliður в Рейкьявіку.

Переклад з ісландської Віталія Кривоноса
Ілюстрації Надії Кушнір
Літературна редакторка Оксана Плаксій
Коректорка Ірини Ніколайчук
Дизайн і верстка Іллі Стронґовського

За підтримки Ісландського літературного центру.

Додаткова інформація

Розміри 215 × 160 mm
Автор

Видавництво

isbn

978-617-7818-21-1

Рік видання

2021

Вік

дорослі

Мова

українська

Кількість сторінок

178

Палітурка

тверда

Перекладач

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Сверблячка”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Книжки до зимових свят

%d bloggers like this: