Як допомогти їжачкові та захистити полярного ведмедя

280,00 грн.

Виявляється, допомогти їжачкам у власному саду дуже просто. Треба лише трохи креативності. Книга складається з низки корисних лайфхаків, відкривши які та впроваджуючи в житті, можна досягти значного прориву в охороні навколишнього середовища.

Є в наявності

Опис

Всім тваринам та середовищам існування, починаючи від жуків та метеликів, і до полярних ведмедів, потрібен наш захист. У цій чудово ілюстрованій книзі, як діти, так і дорослі! дізнаються про тринадцять різних місць існування живої природи – сади, живоплоти, пустища, ліси, високогір’я, заболочені місця, узбережжя, прісні води, океани, савани, джунглі та гори, а також прості буденні способи захисту їх.

Про авторку:
Докторка Джес Френч — зоологиня, ветеринарка і дитяча письменниця, яка веде передачу CBeebies Minibeast Adventures with Jess.
Під час свого першого ступеня навчання Джес створила програму, в рамках якої студенти викладали семінари для дітей початкових класів про місцеві та глобальні екологічні проблеми. За цю роботу в 2010 році вона була нагороджена премією Джейн Гудолл за глобальне молодіжне лідерство. Джес — кваліфікована ветеринарка. Зараз працює у практиці на невеликих тваринах у Норфолку.

Про ілюстраторку:
Анжела Кеоган — новозеландська художниця, яка працює професійною ілюстраторкою з 2009 року. Анжела регулярно працює над різноманітними проєктами по всьому світу, від брендингу та дизайну веб-сайтів, до музики та видавництва. Її химерний стиль – це поєднання елементів цифрового і природного світів. Її творчість черпає натхнення з подорожей, природи та образів старовинної дитячої бібліотеки. Уява та талант допомогли Кеоган стати володаркою цілої низки нагород.

Додаткова інформація

Вага 742 g
Розміри 290 × 250 × 13 mm
Автор

,

Видавництво

isbn

978-966-9788-09-2

Рік видання

2020

Вік

від 6 до 10

Мова

українська

Кількість сторінок

64

Палітурка

тверда

Перекладач
Видатні жінки

%d блогерам подобається це: